Chris Hemsworth’ün karısı, Thor kaslarından şikayetçi

Thor: Aşk ve Gök Gürültüsü’nün (Thor: Love and Thunder) başrol oyuncusu Chris Hemsworth, karakterine yakışan kaslarından herkesin şad olmadığını açıkladı.

2011 yılından beri beyaz perdenin Thor’u olarak geniş hayran kitleleri kazanan Chris Hemsworth’ün görünüşünden herkes memnun değil.

USA Today’e konuşan Hemsworth, karısı Elsa Pataky’nin kaslarını fazla bulduğunu söyledi. Ünlü oyuncu, gösterişli fiziğiyle hayranlarından beğeni toplasa da bu beğeninin yakın etrafında hudutlu kaldığını anlatıyor. Hemsworth, erkek arkadaşlarının birçoklarının beğendiğini lakin ailesinden ve arkadaşlarından pek çok bayanın sevmediğini söylüyor.

Filmin direktörü Taika Waititi de “Zaten çok büyük ancak kollarını gördüğümde olağanın iki katı, başımın genişliği kadardı” dedi.

10’dan fazla sinemada aktörün dublörü olan Bobby Holland Hanton ise “Chris bunu çok fakat çok ciddiye alıyor ve aldığı form olağanüstü” dedi.

Hemsworth’ün antrenörü ve uzun vakittir arkadaşı olan Luke Zocchi’ye nazaran, oyuncunun fiziği sıkı çalışma ve ayrıyeten yanlışsız yiyecekleri yeme üzerine konseyi: “Thor üzere sinemalara hazırlanmaya başladığımızda, öğünlerde büyük bir artış oluyor. Günde altı ila sekiz öğün yemek yiyor.”