Programı tutmayan Esra Ezmeci’den yeni taktik! Bakın izlenmesi için ne yaptı? “Müge ve Esra geldi işi bitti”

Sosyal medyada ismini ön plana çıkaran ve kısa müddette cinsel içerikli paylaşımlarıyla 5 milyona yakın takipçisi sayısına kavuşan Esra Ezmeci, FOX TV’de şu an Karşı Karşıya programı sunmaya başladı. Gündüz programlarının dönem tatiline girmesiyle bu durumu fırsata çeviren Ezmeci’nin programı izlenen tek program oldu. Başka programlar yeni yayın hayatına başlayınca Ezmeci’nin izlenmeleri düştü. Bunun için Esra Ezmeci, enteresan bir izleme kampanyası başlattı. Bakın toplumsal medya hesabından takipçilerine ne yazdı?

ESRA EZMECİ’DEN İZLENME KAMPANYASI

Son periyotların Haydar Dümeni olarak anılan Esra Ezmeci, FOX TV’de Fulya Öztürk ayrılığından sonra sunucu koltuğuna oturdu. Gündüz programı sunan Ezmeci, öbür yayınların tatile girmesini fırsat bilerek yaz aylarında yayın yapan tek program oldu. İzleyicilerin dikkatini çeken Karşı Karşıya programı ile izlenen Esra Ezmeci, Müge Anlı ve Esra Erol’un yeni yayına başlamasıyla geri plana düştü. İzlenme tasası yaşayan Esra Ezmeci,çareyi altın dağıtarak buldu.

SOSYAL MEDYADAN AÇIKLAMA

Sosyal medya hesabından takipçilerine,” Cuma günü bu haftaki Karşı Karşıya programı ile bir soru soracağım. Bilebilen 3 bireye mükemmel bir sürprizim var. Uygun seyirler- Beni bilen ve hakikat seyreden herkesin bileceği bir soru. Bu ortada son canlı yayınımda sürprizin ne olduğunu söyledim” açıklaması yayınladı. Ezmeci’nin bu paylaşımlara “Müge ve Esra geldi işi bitti” üzere çok sayıda yorum yağdı.