The Sims 4 fiyatsız nasıl indirilir? The Sims 4 fiyatsız oyna

The Sims 4 full fiyatsız oldu haberi oyunseverleri sevindirdi. Birinci 2000 yılında çıkan The Sims oyununun dördüncü sürümü, 2014 yılında piyasaya sürüldü. Her periyot en çok oynanan oyunlar ortasında yer alan The Sims, beşinci sürümünü yayınlamaya hazırlanıyor olacak ki dördüncü sürümünü fiyatsız olmasına karar verdi.

THE SIMS 4 FİYATSIZ Mİ, NE VAKİT FİYATSIZ OLACAK?

EA ve Maxis imzası taşıyan tanınan toplumsal simülasyon The Sims 4, 18 Ekim 2022 tarihinden itibaren Windows (EA uygulaması, Origin, Steam), macOS, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One ve Xbox Series XS platformlarında fiyatsız olarak indirilip oynanabilecek.

Ücretsiz olacak versiyonun ‘standart (temel) paket’ olduğunu ve ek paketlerin (DLC) fiyatlı satılmaya devam edeceğini belirtelim. Lakin oyunu fiyatsız dönüşümden evvel satın alanlar ‘Desert Luxe’ mobilya paketini fiyatsız olarak edinebilecek.

The Sims 4 üretimcileri EA ve Maxis, 8 yıllık oyunun fiyatsız olmasıyla ilgili olarak, “Yeni öyküler yaratmak ve keşfetmek için her zamankinden daha fazla oyuncuyu ağırlamaya devam etmekten heyecan duyuyoruz. Sims her vakit yeni oynama yollarını kutlamakla ilgiliydi ve keşfedilecek pek çok mümkünlük sunuyor” dedi.

THE SIMS 4 FULL FİYATSIZ NASIL İNDİRİLİR, NASIL OYNANIR?

2 Eylül 2014 tarihinde oyunseverlerl buluşan simülasyon oyunu The Sims 4’ün standart (temel) paketi 18 Ekim 2022 tarihinden itibaren artık fiyatsız satılacak. Bu tarihe kadar fiyatlı olan The Sims 4’ün şu an ki satış fiyatı 199 TL.

18 Ekim 2022 gününden sonra The Sims 4’ü Windows (EA uygulaması, Origin, Steam), macOS, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One ve Xbox Series XS platformlarından fiyatsız indirerek oyunu satın alabilirsiniz.

Oyunun fiyatsız satılmasıyla ilgili rastgele bir müddet kısıtlması bulunmuyor, bu tarihten sonra THE Sims 4’ün standart (temel) paketi her vakit fiyatsız olacak.

THE SIMS 4 FULL FİYATSIZ İNDİR