Vefattan dönmüştü: İbrahim Tatlıses’ten tarihi itiraf! ‘Gece hastaneden kaçtım! mağaradan gelen adamın nereden parası olsun’

Bodrum Yalıkavak’ta geçirdiği trafik kazası ve kaza sonrasındaki açıklamalarıyla dikkatleri üzerine çeken ünlü türkücü İbrahim Tatlıses, son olarak Beyaz TV ekranlarında Bircan Bali, Arto ve Seren Serengil’in sunumuyla izleyiciyle buluşan ‘Söylemezsem Olmaz’ isimli magazin programına telefonla bağlanarak da bulunmuştu.

Türk televizyon tarihinin efsane isimlerinden olan İbrahim Tatlıses Bodrum’da geçirdiği trafik kazasında mevtten dönmüştü. Son periyotta Star TV ekranlarında izleyiciyle buluşan İbo Show programıyla dikkatleri üzerine çeken ünlü sanatçı İbrahim Tatlıses, bu sefer canlı yayındaki açıklamalarıyla sevenlerini şoke etmişti.

KOŞMAM DERSEM PALAVRA SÖYLERİM

Ünlü türkücü, programın sunucusu Bircan Bali’nin kendisinin Bodrum’da geçirdiği kazayı hatırlatarak “Allah gecinden versin bir gün yolda Bodrum’a giderken oğlunuz Ahmet Tatlıses kaza yapsa sizde ona koşar mıydınız?” sorusuna verdiği karşılıkla bir kere daha oğlu Ahmet Tatlıses’i maksat almıştı.

Ünlü türkücü, kendisine yöneltilen bu soruya “Koşmam dersem palavra söylerim. Lakin en azından oyuncu olmam. Artistlik yapmam. ” biçiminde cevap verdi.

KONUYU KAPATALIM

Bircan Bali’nin “Artistlikten çok orda bulunmak isterdiniz lakin gönlünüz kırıldığı için tahminen de ertesin gün kahvaltıya katılmak istemezdiniz” formunda konuşması üzerine ortaya giren İbrahim Tatlıses, Bali’ye sert çıkarak ‘ne demek istiyorsun artık anlamadım? Bu mevzuyu kapatalım. Bahsimiz müzikler. Ben buraya müzikler için bağlandım. Bu mevzuları konuşmak istemiyorum. Zira beğenilen değil.” diye çıkıştı.

ASENA’NIN İSMİNİ ANMA!

Programın bir öbür sunucusu Arto’nun “Asena’dan ayrıldıktan sonra bir müzik yapmıştınız?” formunda üzerine konuşması sonrasında da ortaya giren ünlü türkücü, “İsmini 20 yıldır anmadığım insanların ismini anmayın Allah aşkına. Karıştırma işi.” diyerek Arto’ya da sert çıktı.

BUGÜNE KADAR KİME DAYANAK OLMADIM!

Arto’nun “Sizin yerinize Özcan Deniz mi Mahsun Kırmızıgül mü olabilirdi? Gençlere takviye olma babında hangisi, kim olabilirdi?” formundaki sorusuna da cevap veren İbrahim Tatlıses, “Hele bir sorayım ben bugüne kadar kime takviye olmadım?” dedi.

Tatlıses Arto’nun “Mahsun’a dayanak değil de köstek olduğunuzu biliyoruz” biçiminde konuşması sonrasında ise “Ben hiç kimseye köstek olmadım. Ben 14 yıldır yokum. Neredeler?” halinde cevap verdi.

BENİM DERDİM BANA YETER

Arto’nun “Aşk hayatınız ne durumda? Benim duyduğum sizi bırakan olmuş sanki” sorusuna da cevap veren İbrahim Tatlıses, “Aşkı bıraktım. Benim derdim bana kâfi.” diye konuştu.

Ünlü türkücü bu defa Manisa Büyükşehir Belediyesinin, Manisa’nın düşman işgalinden kurtuluşun 100’üncü yılına özel olarak hazırladığı ‘Kurtuluş Konserleri’ çerçevesinde Cumhuriyet Meydanı’nda verdiği konserle isminden kelam ettirdi.

KUSURA BAKMAYIN

Geçtiğimiz 26 Ağustos’ta Bodrum’da geçirdiği trafik kazasından 12 saat sonra tekerlekli sandalye ile sahneye çıkan Tatlıses, kazadan 13 gün sonra bu kere Manisa’da sevenleriyle buluştu. Manisa konserine de tekerlekli sandalyeye oturarak çıkan Tatlıses, müziklerini hayranlarıyla birlikte söyledi. İzleyiciye karşı ayaklarını uzatmak zorunda kaldığından ötürü hayranlarından özür dileyen Tatlıses, “Bugüne kadar haddimi hiç aşmadım, kazadan ötürü bu türlü biraz hadsizlik oldu lakin yönetim edin. Kusuruma bakmayın” dedi.

MAĞARADAN GELEN ADAMIN NEREDEN PARASI OLSUN

Tedavi gördüğü hastaneden gece taburcu olmasını esprili bir lisanla hayranlarıyla paylaşan Tatlıses, “Gece hastaneden kaçtım. Niçin kaçtım, yatakları dar. Ben ayaklarımı dikerek sabaha kadar yatamam. Nasıl yatacağım. Çabucak kaçtım konuta gittim. Bu ortada ben de artık Manisalı oldum. Burada 5 tane dairem var. Başta Allah’ın ve sizlerin sayesinde oldu bu. Sizler bana vermeseniz ben nereden bulayım parayı. Mağaradan gelen adamın nereden parası olsun” dedi.

BENİM ADIM ‘ABRAHAM SWEETVOİCE’ OLURDU”

Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün Çanakkale Savaşı’nda şarapnel kesiminin saatine gelmesi olayını hatırlatarak, “Olmasaydı o köstekli saat artık benim adım ‘Abraham Sweetvoice’ olurdu” dedi.