Bebeklerin İlk İhtiyaçlarından Bebek Arabası ve Mama Sandalyesi Nasıl Seçilir?

Bebekleri olanlar daha çocukları doğmadan bebek arabası ve mama sandalyesi arayışına giriyor. Bebeğiniz için mama sandalyesini ve bebek arabasını nasıl seçeceğinizi anlattık. Bebeğinize alacağınız eşyaları en doğru şekilde seçmek için içeriğe buyurun!

Bebeklerin doğumdan itibaren birçok ihtiyacı oluyor. Mama sandalyeleri ve bebek arabaları bu ihtiyaçların en önemlilerinden. Bu ihtiyaçların seçimi ebeveynleri oldukça zorluyor.

Bebek arabaları da bebeklerin doğumundan beri kullanılan ürünlerden biri. Bebekle birlikte rahat seyahat edebilmenin yolu iyi bir bebek arabasına sahip olmak.

Bebek arabası seçerken kullanım tercihlerinizi ve bebeğinizin yaş grubunu dikkate almalısınız.

Bebek arabası tercihinde dikkat etmeniz gereken bazı noktalar var.

Öncelikle dikkat etmeniz gereken sağlam bir iskelete sahip bir bebek arabası tercih etmek. Konforlu bir bebek arabası kullanırsanız hem bebeğiniz hem siz rahat edebilirsiniz.

Bebeğinizin yaşı ve nasıl kullanacağınız da bebek arabası alırken göz önünde bulundurmanız gereken kriterler.

Bebeğinizin ilk 6 ayı için yüzünün size dönük olduğu bebek arabalarını tercih etmeniz daha doğru.

Bebeğiniz büyüdükçe araba tercihleriniz de değişebiliyor.

2,5-3 yaş arasındaki çocuklarınız için baston bebek arabalarına yönelebilirsiniz. Bebeğiniz büyüdükçe daha rahat olan baston arabalar, size manevra kabiliyeti ve tek elle sürme kolaylığı sağlıyor.

Bebekler için seçilen bebek arabasında en çok dikkat edilmesi gereken arabanın güvenliği. Seçtiğiniz arabanın mutlaka üç noktalı emniyet kemeri veya beş nokta paraşüt sistemine sahip olması gerekiyor.

Dengeli bir tekerlek sistemi olması bebeğinizin güvenliği için şart. Dengeli tekerlek sistemi ayrıca zorlu zeminlerde de sizin işinizi kolaylaştırıyor.

Bebek arabasını seçerken nelere dikkat etmeniz gerektiğinden bahsettik. Bu kriterlere uygun bazı bebek arabalarını sizler için derledik. ?

1. Pierre Cardin Capsule Bebek Arabası

Kabin boy bu bebek arabası 0-36 ay arasındaki bebekler için uygun. Alüminyum gövdesi sayesinde hem hafif hem de sağlam olan bu pratik bebek arabasının bebeğinizi rahat ettirecek ayarlanabilir sırt dayanağı var. 

Ürünü bir mağazada görüp beğenmiştim. Burada daha uygun fiyatlı olduğu için sipariş ettim. 1 gün içinde ürünü bana teslim ettiler. Rengi resimde göründüğü kadar hoş. Ürün güzel paketlenip sorunsuz gönderildi. Satıcıya teşekkür ederim ??

Geniş alt sepetine bebeğinizin eşyalarını koyabileceğiniz bu bebek arabasını hemen incelemek için tıklayabilirsiniz.

2. Uni Baby Vertus Kabin Boy Bebek Arabası

Tek elle kolayca katlanabilen bu bebek arabasının gövdesi alüminyum. Doğumdan itibaren kullanabileceğiniz bu arabanın 5 noktalı emniyet kemeri ile bebeğiniz maksimum korunacak. 

Fotoğraflarda görünenden farksız. Kalitesi fark edilir derecede iyi. Kumaş kalitesi çok iyi, araç bagajında çok yer kaplamıyor. Kullanımı çok kolay ve katlaması çok kolay. Tekerlekleri çok kaliteli, çocuğumuz içerisinde yatarken hiç ses çıkarmıyor ve aracı iterken hakimiyeti çok iyi. Kargo gayet hızlıydı, kutusu da mükemmel geldi. Düşünmenize bile gerek yok.

Yağmurluğu ve ayak örtüsü de bulunan bu bebek arabasını hemen satın almak için tıklayın.

3. Chicco Cheerio Bebek Arabası

Tek tuşla katlanabilen mekanizmasıyla taşınması çok kolay bu bebek arabası tamamen yatırılabiliyor. Doğumdan itibaren kullanılabilen bu bebek arabası el bagajı olarak uçağa sığıyor. Ultra hafif tasarımıyla hayatınızı kolaylaştıracak bu bebek arabasını kaçırmayın. 

Hafif ve kullanımı pratik bir bebek arabası arıyorsanız istediğiniz ürün tam da bu.

Otomatik katlanan bu araba için tıklayın.

4. Kraft Sky Line Travel Sistem Bebek Arabası

Doğumdan itibaren kullanılmaya uygun bu bebek arabası 3 farklı yüksekliğe ayarlanabiliyor. Tam yatar sırt dayanağı sayesinde bebeğinizin rahat edeceği bu bebek arabasının tek tuşla fren sistemi bulunuyor. Yanında oto koltuğu ile de gelen bu bebek arabasını hemen sepete atın.

Kargo çok kısa sürede geldi. Ürün paketlemesi çok güzeldi, her şey tek tek paketlenmişti. Flash indirimlerden çok uygun bir fiyata aldık. Ürün aşırı kaliteli ve sağlam, satıcıya teşekkürler. Not : Kata teslim kargo olmamasına rağmen , eşimin hamile olduğunu ilettiğim kargocu abi yardımcı oldu. Ona da ayrıca teşekkürler?

Bu ürün için tıklayabilirsiniz.

5. Tripper Luna Lüks Baston Bebek Arabası

Bebek büyüdükten sonra ihtiyaç duyulan baston bebek arabası sayesinde çok rahat edeceksiniz. Hem bebeğinizin hem sizin konforunuzu düşünen bu bebek arabası ile bebeğinizle seyahatleriniz çok daha eğlenceli!

Bu ürün için tıklayın.

Bebeklerin yeme alışkanlığı kazanması için mama sandalyeleri şart.

Bebeklerin gelişim sürecine katkı sunan mama sandalyeleri özellikle bebeklerin ek gıdaya geçtiği 6-8 aylık zamanda önem kazanıyor.

Bebeklerin evde en çok kullandıkları ürünlerden biri olan mama sandalyelerini seçerken ilk dikkat edilmesi gereken mama sandalyesinin güvenliği.

Mama sandalyesi seçerken sandalyenin sağlam olmasına, ayaklarının dengesine ve emniyet kemerine ekstra dikkat etmelisiniz.

Ek gıdaya geçiş sonucunda kullanılmaya başlanan mama sandalyeleri uzun yıllar sizinle beraber olacak.

Uzun yıllar kullanacağınızı düşünerek mama sandalyesi alırken kalitesine mutlaka dikkat etmelisiniz.

Masada sandalyeye oturana kadar bebeğinizin mama sandalyesinde oturacağını hesaba katmanız gerek.

Mama sandalyesi alırken boyunu iyi ayarlamalısınız. Ayarlanabilir boy seçeneği olan bir mama sandalyesi alırsanız bebeğiniz büyüdükçe de kullanabilirsiniz.

Yemek yemeyi yeni yeni öğrenen bebeğinizin mama sandalyesini kirletmesi muhtemel. Bu yüzden seçeceğiniz mama sandalyesinin kolay temizlenebilir olmasına dikkat etmelisiniz.

Mama sandalyesinin süngerinin de kolay silinebilir olması gerekiyor. Tablası sökülebilen mama sandalyelerini temizlemek daha kolay olduğu için bu tarz bir sandalye tercih etmeniz işinizi kolaylaştıracaktır.

Gelin sizin için seçtiğimiz bazı mama sandalyelerine birlikte bakalım…

1. Chicco Polly 2 Start Mama Sandalyesi

Anne kucağından sonra en konforlu sandalye mottosuyla yola çıkan Chicco mama sandalyesi 0-3 yaş çocuklar için ideal. Sırtlık genişliği ayarlama sistemi bulunan bu mama sandalyesi bebeğinizin büyümesiyle uyumlu.

Ürün fiyatını hak ediyor.  Gerçekten kaliteli. Bir çok fonksiyonu var. 1 aylık bebeğimizi yatırıyoruz. O yatarken biz de yemeğimiz yiyoruz, diğer işlerimizi hallediyoruz. Böylece yanımızdan ayırmamış oluyoruz.

Bu ürünü satın almak için tıklayabilirsiniz.

2. Baby Plus Star Mama Sandalyesi

Hafifiliğiyle ebeveynlerin gözdesi olacak bu mama sandalyesi kolayca taşınabiliyor. 2 noktalı emniyet kemer sistemine sahip bu mama sandalyesinin mama tepsisi kolayca çıkarılabiliyor.

Teşekkürler, sıkıntısız bir şekilde elime ulaştı. Sadeliğini çok sevdim. Kemer kısmı sadece biraz daha iyi olabilirdi. Ama iş göreceğini düşünüyorum. Bir de hafif tozlu geldi ama zaten kullanmadan önce temizleyeceğim için onu da sıkıntı yapmadım. Temizliği de aşırı basit.

Bu ürün için tıklayabilirsiniz.

3. Kanz Yummy Mama Sandalyesi

6-36 ay arası bebeklere uygun bu mama sandalyesini temizlemek çok kolay. Hafif tasarımı ve mükemmel konforuyla bu mama sandalyesi işinizi görecek. Bebeğinizle beraber rahatça yemek yemenizi sağlamak için bu mama sandalyesi şart.

Bu ürünü satın almak için tıklayın.

4. Pierre Cardin Cookie Mama Sandalyesi

Kolay kurulan ve kolay temizlenen bu mama sandalyesinin hafif bir tasarımı var. 6-36 aylık bebekler için uygun bu sandalyenin ekstra dolgulu yumuşak pedi bulunuyor. Mama sandalyesi özelliği yanında tabure veya etkinlik masası olarak da kullanılabilen bu sandalye kaçmaz.

Arkadaşlar fiyatına göre gayet kaliteli duruyor. İki türlü kullanılabilmesi çok güzel, kurulumu da gayet basit. Ayakları demir ve sağlam yani oğlum çok sevdi.

Bu ürünü incelemek için tıklayın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx