Bungalov mahallesi kuruyor

Bahçeli, doğayla iç içe yaşam isteğiyle bungalov tipi yapılara ilgi arttı. Talebi gören Yeşil Vadi de ‘bungalov mahallesi’ kurmak için düğmeye bastı. Kurulduğu günden bu yana imarlı, ifrazlı, tek tapulu arsa vasfında yerler üretip projelendiren ve bugüne kadar 40 bin kişiyi arsa sahibi yapan Yeşil Vadi, şimdi de Kırklareli’nde Yeşil Mahalle projesine imza atıyor. Kırklareli’nin Elmacık köyüne komşu lokasyonda hayata geçirilen projede, 168 bungalov yer alıyor. Beş ayrı etap halinde inşa edilecek projenin tamamı iki yıl içinde teslim edilecek. Birinci ve ikinci etapları tamamlanmak üzere olan projede yüzde 35 satış oranına ulaşıldı.

İHTİYAÇ VARDI

Projenin lansman toplantısında konuşan Yeşil Vadi Yönetim Kurulu Başkanı Rafet Orhan, Yeşil Mahalle’nin Türkiye’nin ilk bungalov mahallesi olduğunu belirterek, “Pandemi süreci ve ülkemizin deprem kuşağında yer alması, Yeşil Mahalle’nin bir projeden öte gerçek bir ihtiyaç olduğunu ortaya çıkardı” dedi. Projede 59 metrekarelik bungalov 1 milyon 500 bin lira, 89 metrekarelik bungalov ise 1 milyon 900 bin liradan satılıyor. Lansmana özel yüzde 20 indirim sağlanıyor. 

(soldan sağa) Nurgül Orhan Uysal, Rafet Orhan, Cihan Demirel, Aslı Orhan Demiral, Emin Ertuğrul

Bugüne kadar İstanbul’un yanı sıra Tekirdağ, Kırklareli, Edirne ve Çanakkale’yi kapsayan Trakya Bölgesi’nde önemli yatırımlar yaptıklarını anlatan Orhan, “Orta gelirli vatandaşlarımız için Başkent Ankara’nın Beypazarı ilçesinde yeni arsa projemiz için düğmeye bastık. Bununla beraber yüksek kur ve enflasyon sebebiyle konut ve arsa erişimine zorlanan vatandaşlarımız için portföyümüze tarla yatırımını da ekledik” diye konuştu.

İstanbul ve çevre illerde yatırıma devam ettiklerini belirten Rafet Orhan, şu bilgileri verdi:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir