Şanssızlıkla Başları Belada! İşte Zodyağın En Şanssız O Burçları

Gökyüzünde yaşanılan hemen her olay burçlar dünyasında bir takım değişimlerin oluşmasına neden olurken burçlar dünyasında aynı zamanda bir takım ortak özellikler de bulunmaktadır. Bu ortak özelliklerden bir tanesi şanssızlıklarıyla başı belada olan burçlar üzerine olurken, işte zodyağın en şanssız o burçları…

Balık burcu

20 Şubat ile 20 Mart arasında doğan ve su elementine sahip olan kişiler balık burcudur. Balık burçları genel özellikleri itibarıyla duygusal yönleri bir hayli ağır basan ve hayatta hemen her şeyden kolay bir şekilde etkilenebilen kişilerdir.

Balık burçları duygusallıkları dolayısıyla çoğu zaman depresyon meyilleri olurken aynı zamanda pek çok olayla karşı da şanssızlıkları yüksektir. Negatif duyguları şanslarının önüne gölge gibi düşüyor.

Yengeç burcu

22 Haziran ve 22 Temmuz tarihleri arasında ve su elementine sahip olan kişiler yengeç burcudur. Yengeç burçları genel özellikleri itibarıyla duygusal yönleri ağır basan ancak bu duygusallıkları da çoğu zaman kullanabilme potansiyeli içerisinde olan burçlardır.

Hayata olumsuz yönden bakmayı kendilerine adet edinmiş yengeç burçları hayatta her zaman şanssız olduklarını vurgulamaktadırlar. Yengeç burçları, hayatın getirdikleri olaylara karşı çok fazla hazırlıklı davranmazlar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx