Steam Türkiye’de Haftanın En Çok Satanları: Baldur’s Gate 3 Aklımızı Aldı

Steam’in haftalık verileri ülkemizdeki oyun gündeminin nabzını tutmamıza da yardımcı oluyor. Geçtiğimiz hafta Baldur’s Gate 3’ün çıkışıyla alev alan gündemi biz nasıl değerlendirmişiz gelin hep birlikte bir göz atalım.

1. Listenin ilk sırası yine bildiğiniz gibi.

Anlaşılan CS:gO’ya veda edip CS2 ile tanışana kadar bu oyunu hiç kimse yerinden edemeyecek. Yılların eskitemediği efsane bu hafta da ülkemizde en çok oynanan oyun olmayı başararak aylardır olduğu gibi yine ilk sırada.

3. PUBG: Battlegrounds hala battle royale açlığımızı gidermeye devam ediyor.

Battle royale furyasını alevlendiren PUBG: Battleroyale aradan geçen yıllara karşın hala popüler. Oynaması tamamen ücretsiz modele geçiş yaptıktan sonra daha da geniş kitlelerce oynanmaya başlayan PUBG: Battlegrounds yeni sezonları ve tüm beraberinde getirdikleriyle hala gözdelerimizden.

4. Listedeki bir diğer popüler battle royale oyunu ise Apex Legends.

Titanfall serisi ile bildiğimiz Respawn Entertainment tarafından geliştirilen Apex Legends bizlere hızlı bir aksiyon ve takım bazlı oynanış vadediyor. Her biri apayrı güçlere sahip operatörler ve sürprizlerle dolu haritalar ise oynanışı büyük ölçüde hareketlendiriyor.

5. EA Sports FC 23 ise bu hafta yükselişte.

Geçtiğimiz haftaya kıyasla tam 7 sıra birden yükselerek adını yeniden ilk beş içerisine yazdırmayı başarmış olan FIFA 23’ün tahtında ise hemen arkasından gelen EA Sports FC 24’ün gözü var.

Listenin geri kalanı ise şöyle:

  • EA Sports FC 24

  • Starfield

  • Call of Duty

  • Euro Truck Simulator 2

  • GTA V

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx